Naše holky měly možnost strávit víkendový tábor vodní agility v Pesoparku a moc si to užily. Díky Pesoparku za skvělou akci! Michal Glaser 21 července, 2025 Bezinka 0 Comments You Might Also Like Naše dvě TRIKO už jsou kámošky 4 května, 2020 Meznárodní výstava České Budějovice – Růženka má V1, CAC a Aninka V2,res.CAC 11 října, 2021 Tak čekáme dvoje štěňátka… asi jsme se zbláznili! :-) 17 března, 2023 Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář