Chcete vědět něco o tomto plemeni? Doporučuji přečíst si tento hezký článek zde.

Rychlé odkazy/Quick links: Vrh A/Litter A ; Vrh B/Litter B

Rok 2022

7. 1. 2022 – vrh C
Máme potvrzeno ultrazvukem, že Anička čeká štěňátka! Jsme moc šťastní, že se to povedlo! Samu je šikovný tatínek 🙂 .

We have confirmed by ultrasound that Anička is expecting puppies! We are very beatific that it worked out! Samu is a handy dad 🙂 .

 

14. 12. 2021 – plánovaný vrh C – jaro 2022 / planned litter C – spring 2022
Proběhlo krytí kousek od Magdeburgu, v milém a přátelském prostředí u pana Marca Kokkota a paní Claudie Bohne a galantního fešáka Samu. Teď budou tři týdny napětí, než bude výsledek vidět na ultrazvuku…………. a jestli to vyjde, tak tady je odkaz na rodokmen budoucích štěstíček.

The mating took place near Magdeburg, in a nice and friendly environment with Mr. Marc Kokkot and Mrs. Claudia Bohne and the gallant handsome Samu. Now there will be three weeks of tension before the result can be seen on the ultrasound …………. and if it works out, here is a link to the pedigree of future happiness.

Duben 2021 – plánovaný vrh C – jaro 2022
Tak naše milovaná Anička má domluveného ženicha. Bude to krásný zlatý pejsek od paní Claudie Bohne a jmenuje se „Samu“ Cassius Clay from the Sun of China. Pokud si to Anička nerozmyslí, budeme krýt u Samu zhruba v polovině prosince. Zde je odkaz na budoucí rodokmen klik . Při výběru jsme kromě vhodnosti a krásy upřednostnili i zdraví budoucího tatínka.

 

April 2021 – planned litter C – spring 2022
So our beloved Anicka has an arranged groom. He will be a beautiful sable dog from Mrs. Claudia Bohne and his name is „Samu“ Cassius Clay from the Sun of China.
If he (Anicka) doesn’t change her mind, he will be mating with Samu in about mid-December. Here is a link to a future pedigree of clicks. When choosing, in addition to suitability and beauty, we also preferred the health of the future father.

Březen 2021
Bylo rozhodnuto, Andulka (dá-li příroda) bude koncem prosince na krytí. Štěňátka tedy budou na jaře roku 2022….. snad už v té době budeme moci cestovat…. Tatínek už je vybrán, ale s jeho jménem počkáme, až se potvrdí dohoda 🙂

March 2021
A decision was made, Andulka (if nature gives) will be at the end of December for mating. The puppies will be in the spring of 2022….. perhaps we will be able to travel at that time… Dad is already selected, but we will wait with his name until the agreement is confirmed 🙂

Rok 2021

Květen 2020
Kdo ví co bude…. 🙂

May 2020
Who knows, what will be … 🙂

Únor 2021
Všechno bylo koncem roku 2020 a začátkem roku 2021 špatně 🙁 . Aničku jsme tedy nechali odpočívat a nabírat síly…. všechno zlé je k něčemu dobré.

February 2021
Everything was bad at the end of 2020 and the beginning of 2021
🙁 . So we let Anička rest and gain strength…. Everything bad is good for something.

Rok 2020

Vrh B

2.3.2020 – Jsou tady! Naše milovaná Anička nám darovala vrh nádherných 7mi štěňátek. 4 kluci (2x trikolor a 2x zlatý) a 3 holčičky (1x tricolor a 2 x zlatá). Andinka je úžasná a šikovná a my máme velkou radost z ní i z ošatky krásného nadělění a posíláme poděkování i tatínkovi Falcovi.
Další již na stránce Vrh B.

They are here! Our beloved Anicka gave us a litter of 7 beautiful puppies. 4 boys (2x tricolor and 2x sable) and 3 girls (1x tricolor and 2 x sable). Another already on Vrh B.

22.1.2020 – A je to tu!! Máme velkou radost. Na ultrazvuku se nám potvrdilo, že naše Andulka čeká štěňátka, a že tedy krytí bylo úspěšné. Narození očekáváme kolem 1.3.2020. Podle prvního ultrazvuku jsou tam určitě 3 štěňátka. Minule byla vidět 4 a nakonec jich bylo 7 🙂 Tak uvidíme.

And it’s confirmed! We are expecting puppies at the beginning of March 2020! We are very happy! We expect birth around 1.3.2020.

31.12.2019 – Proběhlo krytí v krásném prostředí Jižních Čech a my teď musíme počkat dlouhých 25 dní, než nám bude moci ultrazvuk potvrdit, zda se povedlo a Adinka bude mít štěňátka.

 

1.12.2019 – Pokud vše dobře dopadne, rádi bychom naši holčičku Adinu Dvůr Bažantnice začátkem roku 2020 nechali opět nakrýt galantním fešákem Falco – Legend of Camelot’s Globetrotter. Štěňátka z tohoto spojení byla krásná a sami si chceme jednu holčičku ponechat na další chov a výstavy, štěňátka z tohoto spojení také disponují nejlepší možnou zdravotní genetickou výbavou (viz. genetické testy Genomia u CV Adinky na našem webu a genetické testy u Falca na webu Dvůr Bažantnice)

Plánované krytí – odkaz do Smooth Collie Database

Falco   Andulka

Rok 2019

Vrh A

Naši holčičku Adinu Dvůr Bažantnice plánujeme začátkem února krýt psem Falco – Legend of Camelot’s Globetrotter .

S radostí oznamujeme, že se nám právě potvrdilo na ultrazvuku, že naše Andulka čeká štěňátka a že tedy krytí bylo úspěšné. Narození očekáváme kolem 14.4.2019. Podle prvního ultrazvuku jsou tam 3 možná 4 štěňátka.

 

S velkou radostí oznamujeme, že 13.4.2019 mezi 0:50 až 3:15 se narodilo sedm štěňátek. 3 kluci a 4 holčičky. Další již na stránce Vrh A.

Aktualizováno 22.4.2021

Zavřít menu
Zavřít postraní panel